אחסון אתרים מומלץ

אחסון אתרים מומלץ

אחסון אתרים מומלץ

אנחנו ב-LOWCHOST דואגים תמיד לספק ללקוחותינו מגוון רחב של אפשרויות אחסון, לכל אחת מהן היתרונות והתועלות שלה, וכל אחת מהווה פתרון זמין עבורכם בהתאם לנכסים הדיגיטליים בהם אתם מחזיקים. מלקוחות המגיעים אלינו בפעם הראשונה, אנחנו נשאלים לא פעם את השאלה: “האם יש לכם תוכנית המתאימה עבוריושמחים להשיב בבוודאי!” ברור ומוחלט, ולגבות זאת בהוכחות – בדמות מגוון התוכניות שלנו, שמאפשר לנו להציע פתרון נכון וייחודי לכל בעל אתר באשר הוא. אז בין אם אתרכם מבוסס על וורדפרס, גומלה או מגנטו, בין אם יש לו בסיס נתונים אחד או יותר ובין אם יש לכם דומיין בודד או כמה וכמה דומיינים – כך או כך אנחנו הכתובת בשבילכם. כדי לעשות לכם סדר ממש על ההתחלה, ולהראות לכם אילו פתרונות אנו מציעים לכל אחד מן המקרים הנפוצים ביותר, הכנו עבורכם את המאמר הבא המפרט את החבילות המומלצות על ידינו בהתאם למצבכם ולפתרון שאתם מחפשים:

  • לבעלי אתר אחד (ובסיס נתונים אחד)

המלצתנו: חבילת מתחילים” – תוכנית אחסון ייעודית לאתר וורדפרס אחד

אם ברשותכם אתר אחד בלבד, בין אם מבוסס וורדפרס, גומלה, מגנטו או כל מערכת ניהול תוכן אחרת, ובין אם פשוט מדובר באתר סטטי שלא מחזיק בבסיס נתונים, אנחנו ממליצים ללכת על חבילת מתחיליםהפשוטה והמשתלמת שלנו. תוכנית זו מתאימה בדיוק לצריככם, כי היא מעניקה לכם נפח אחסון SSD של 5 גב, יחד עם תעבורה בלתי מוגבלת, הגנה אקטיבית ואפליקטיבית, ממשק ניהול Plesk Onyx 17.8 וגיבוי יומי. תוכנית זו עונה על כל הצרכים הבסיסיים ביותר של האתר שלכם, במחיר שווה ומשתלם. אם בעתיד תזדקקו למקום אחסון נוסף עבור אתרים נוספים, נשמח לשדרג אתכם לתוכנית רחבה יותר.

  • לבעלי יותר מאתר וורדפרס אחד ומספר בסיסי נתונים

המלצתנו: חבילת אחסון אתרים וורדפרס

אם בידיכם מספר אתרי וורדפרס עם כמה בסיסי נתונים נפרדים, אז חבילת הוורדרפרסשלנו תתאים לכם כמו כפפה ליד. תחת חבילה זאת תקבלו גישה לדומיינים ומסדי נתונים mySQL ללא הגבלה, בנוסף לאחסון SSD של 3 גב, זכרון בנפח 2 גב, ותעבורה בלתי מוגבלת לכל האתרים שלכם! בנוסף תהנו ממשק ניהול cPanel שיאפשר לכם לנהל את כל האתרים שלכם בקלות וביעילות, ולשני מעבדי אינטל E5 2.6 גיגה הרץ. זוהי ללא ספק החבילה המשתלמת עבורכם, שתאפשר לכם לתחזק את כל האתרים שבבעלותכם בראש שקט ורגוע.

  • לבעלי מספר אתרי גומלה/וורדפרס/מגנטו עם יותר מבסיס נתונים אחד

המלצתנו: חבילת ללא הגבלה

אם אתם בעליהם של מספר אתרים, המבוססים על מערכות ניהול תוכן שונות, ויש בידיכם גם כמה וכמה בסיסי נתונים – אז בהחלט אפשר לומר שאתם בליגה של הגדולים, ומגיע לכם ליהנות מהחבילה הרחבה והמובחרת ביותר שיש לנו להציע. חבילת ללא הגבלהמעניקה לכם את מלוא האפשרויות שלנו – כולל ממשק ניהול cPanel, הגנת WAF בעלת פיירוול אפליקטיבי והגנה אקטיבית של imunify360, גיבוי יומיומי לשרת מרוחק ועוד – אך יותר מכל היא מצדיקה את שמה בזכות כך שהיא נותנת בידיכם נפח אחסון SSD בלתי מוגבל עבור כל האתרים ובסיסי הנתונים שלכם, כמו גם דומיינים, מסדי mySQL ותעבורה ללא הגבלה כלל!

  • לאלו המעוניינים ברכישת מקום אחסון לאתר אחד אבל עם מספר סאב דומיינים תחתיו

המלצתנו: חבילת ללא הגבלה

היתרונות שיש בהחזקת מספר סאבדומיינים תחת אתר ראשי אחד הם ברורים: מצד אחד הסאב דומיינים מתנהלים באותו אופן בדיוק כמו דפים רגילים המוחזקים תחת הדומיין ראשי, אך מצד שני הם מקבלים שם דומיין משלהם הכפוף לדומיין הראשי, בתבנית של: subdomain.domain.co.il. אם כך אתם מתכננים את האתר שלכם, אנו ממליצים ללכת על החבילה הרחבה ביותר שלנו, חבילת ללא הגבלה, שתוכל להחזיק תחתיה גם את האתר הראשי וגם את כל הסאב דומיינים שאתם מתכננים תחתיו. נפח אחסון SSD ללא הגבלה, יחד עם דומיינים ומסדי mySQL ככל שתצטרכו, יבטיחו שכל המבנה האינטרנטי שלכם יחזיק באופן מושלם.

  • לאלו שבידיהם דומיין ראשי אך גם מספר דומיינים נוספים, אותם הם מעוניינים להפנות אל הראשי

המלצתנו: חבילת אחסון אתרים וורדפרס

במצב שבו בידיכם אתר מאוחסן, אך עוד מספר דומיינים שונים המפנים אליו – אתם עדיין צריכים לדאוג לאחסון של אותם דומיינים מרובים, דבר המצריך יותר מן החבילה הבסיסית. לכן הפתרון עבורכם נעוץ בחבילת אחסון אתרים וורדפרס שלנו, המאפשרת לכם לאחסן דומיינים ומסדי נטולים ללא הגבלה, וכן נותנת בידיכם נפח אחסון SSD של 3 גב, עם ממשק ניהול cPanel המאפשר לכם לשלוט על ריבוי הדומיינים שלכם.

כמובן שאנו ממליצים לכם לראות בפתרונות המוצעים במאמר זה המלצה בלבד, המהווה פתרון כללי למצבים הנפוצים. בכל מקרה, כדאי ומומלץ לייצור קשר איתנו על מנת שנתאים לכם פתרון מדוייק לכל הצרכים הספציפיים לכם ונספק לכם בשמחה את השירות הטוב ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

שנה גודל גופן