חוות השרתים שלנו

מרכזי הנתונים הגלובליים שלנו ממוקמים בישראל (4), ניו יורק, ניו ג'רזי, סנטה קלרה, אמסטרדם, לונדון והונג קונג. המרכז הישראלי, הנחשב למתקדם מסוגו, מטפל בכל אזור המזרח התיכון ; המרכזים בצפון אמריקה, הממוקמים בלב המרכז הפיננסי והטכנולוגי, מטפל בכל אזור צפון אמריקה ; המרכזים באמסטרדם ולונדון ממוקמים אסטרטגית בלב ליבו של השוק האירופאי, ואילו המרכז בהונג קונג משרת את מגוון הלקוחות שלנו באזור אסיה.

מיקום מרכזי המחשוב של LowcHost מתבסס על היכולת לספק שירות בקרבת אזור הפעילות של לקוחותינו. זו הסיבה לכך שאחת מחוות השרתים המרכזיות של LowcHost ממוקמת בישראל ונהנית מקישוריות לצומת האינטרנט הישראלית המהירה. בה במידה מחזיקה LowcHost מרכזי מחשוב נוספים ברחבי העולם ומספקת בכך מענה לכל מסגרת של פעילות בינלאומית.

בכדי להבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומי התקשורות, אבטחת המידע ותחזוקת המערכות, מעסיקה העסק אך ורק מומחים ומהנדסים הנחשבים לטובים בתחומם ומשלבים ידע והסמכות מקיפות, לצד ניסיון עשיר במערכות מגוונות. מומחים אלה מאפשרים לנו לשמור על רמת הזמינות הגבוהה המאפיינת את פעילותינו.

אבטחה ובטחון
מרכזי המחשוב שלנו מאובטחים באמצעות סדרה של מנגנוני אבטחה הנחשבים למתקדמים מסוגם ובכלל זה: כרטיסים חכמים ומערך אבטחה פיזי לניטור ובקרה מתמדת. הכניסה למתקנים מותרת לעובדים מורשים בלבד תחת מנגנון הרשאות קפדני, בעוד גורמי צד שלישי הנזקקים לכניסה למתקן, עוברים תהליך קפדני של סיווג בטחוני ומלווים תמידית על ידי אנשינו.

תשתיות קירור ואספקת כוח
המרכזים פועלים תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של דיוק ויתירות. כל מערכות ה- VHAC מספקות יתירות של N+1. זאת, על מנת להבטיח שכל מערכות הגיבוי יכנסו לפעולה מיידית במקרה של הפסקת חשמל, כך שהלקוחות לא יחוו מצבי Down Time בשום מצב. חיזוק נוסף לזמינות הציוד, משמשות מערכות בקרת האבק המתקדמות המבטיחות זרימת אוויר מושלמת ומניעת הצטברות של חלקיקי אבק מזיקים על הציוד..
.

מערכות ההגנה מאש במתקן מתוכננות למניעת כל אפשרות של התפרצות שריפה או התפשטותה. מערכות אלו נחשבות למתקדמות מסוגן ומסוגלות לדכא ביעילות, דיוק ומהירות מירבית כל אירוע מסוג זה..

כל מערך הכבילה במתקנים מהודק ומאובטח במדפי תקרה ייעודיים, תוך אספקת נתיבי הזנה כפולים ליתירות מירבית..

מרכזי המחשוב שלנו מתוכננים ובנויים ליתירות מקסימלית ומניעה מוחלטת של השבתות. אי לכך כל שרת במערכת מחובר ל-UPS ביתירות של N+1 המספק מענה לכל נקודת כשל עודפת. גם במקרה של הפסקת חשמל כוללת, עובר המרכז באופן מיידי ואוטומטי לפעילות ייצור חשמל עצמאית, באמצעות מערך גנרטורים ייעודי, המאפשר את המשך רציפות העבודה ללא תקלות ובאופן שקוף לחלוטין עבור הלקוחות..
.

תקשורת נתונים.
להבטחת ערוצי התקשורת מחוברים מרכזי הנתונים שלנו לשדרות התקשורת הבינלאומיות המובילות בעולם, המספקות גיבוי ויתירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל, ארצות הברית, אירופה ואסיה..

במסגרת מדיניותנו להימצא תמיד בחזית הטכנולוגיה ולהשתמש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר, LowcHost מקפידה על רכישת ציוד מהספקים המובילים בעולם. מערך הציוד המתקדם מותקן בחדרים מאובטחים המתוחזקים בסטנדרטים המחמירים והגבוהים מסוגם.

הסטנדרט הגבוה והמחמיר המתואר לעיל נועד למטרה אחת – שהמערכות שלך ימשיכו לעבוד תמיד ובכל מצב, ושאתה תוכל לישון בשקט בלילה!

שנה גודל גופן