מדוע לבחור ב LowcHost

מדוע לבחור ב LowcHost

מדוע לבחור ב-LowcHost אחסון אתרים

רבים מן המתעניינים באחסון אתרים הפונים אלינו שואלים אותנו מדוע אנחנו צריכים לקחת דווקא את שירותכם? מה בדיוק הופך את חווית ההוסטינג שלכם לכזו משתלמת עבורנו כדי שנבחר בכם?”; כשאנו נתקלים בשאלות מעין אלו, אנחנו לא חשים שצריך להכביר בדברים ולנסות לשכנע את המתעניין במילים גדולות – כי השפה שבה אנחנו ב-LowcHost מדברים בה היא בסופו של דבר שפת המעשים, והיא מהדהדת יותר מכל מילה שנוכל להגיד.

אך בכל זאת, כדי לנסות ולהבהיר לכם, בתמצית, מה הן העקרונות שלפיהם אנחנו מתנהלים, מה מכתיב ומגדיר את העשייה שבה אנחנו כל כך מצטיינים ומה למעשה הערך המוסף שאנו מביאים עימנו, החלטנו להביא בפניכם 3 מן הכללים שאימצנו כאן ב-LowcHost, אלו שלאורם אנחנו הולכים איתכם הלקוחות יד ביד – על מנת לספק לכם את שירות האחסון הטוב ביותר שיכול להיות. אתם מוזמנים לשפוט אותנו בעצמכם על פיהם:

פחות דיבורים – יותר ביצועים

אין הנחתום מעיד על עיסתו” – מכירים את הביטוי הזה? הוא אומר שאין אנו יכולים להעיד בדיבורים גדולים על טיב האחסון שלנו, ולא נמהר להכריז בפניכם אצלנו תקבלו את האחסון המהיר ביותראו אנחנו נספק לכם את אחסון הוורדפרס הטוב ביותר”. כל מה שאתם צריכים כדי לבחון את פרמטר המהירות אצלנו, זה לפתוח את אחד מכלי הבדיקה ומדידת הביצועים הרבים המצויים ברשת: Yslow או Pingdom לדוגמה, ולבדוק זאת בעצמכם; אתם מוזמנים לעשות זאת ולגלות שהנתונים והמספרים שתמצאו אצלנו יהיו משמעותיים יותר מכל מילה שנוסיף בעניין.

יחסי אנוש תמיד במקום הראשון

אצלנו אלו שעומדים בראש הם קודם כל אתם, לקוחותינו – ומבחינתנו הלקוח תמיד צודקהוא לא עוד קילשאה חבוטה, אלא כלל מנחה. ההרים והגבעותשמבטיחים לכם במקומות אחרים אינם מעינינו, אנחנו מציעים רק כמה דברים פשוטים ביותר: לקיחת אחריות ומתן מענה; אנחנו לא ממציאים תירוצים, לא עוסקים בלהאשים גורמים אחרים – אלא לוקחים אחריות ומטפלים בכל דבר, גדול כקטן, שתפנו אלינו. גם פה אתם מוזמנים להתחיל לבחון אותנו מעכשיו: חייגו אל 03-9411947 או צרו קשר באמצעות הטופס הממוחשב שלנו, ואף אם אתם טרם בין קהל לקוחתינו אם יש לכם כל התלבטות או שאלה בנוגע לאחסון אתרכם, אנחנו נספק לכם פתרון. במהרה אתם תווכחו שאצלנו אין אחד בפה אחד בלבושהשירות הוא ללא ספק ערך עליון כאן.

הצטיינות זה כוח

מבחינתנו, הכוח שלנו לא טמון ביכולת שלנו לשווק או להלל את עצמנו, אלא דווקא במוצרים ובשירותים שאנחנו מציעים לכם. בכל רגע ורגע אנחנו משתדלים ללטש את הכוח הזה כדי להגיע לרמה האפשרית הגבוהה ביותר, על מנת שנוכל להעמיד עבורכם את המגוון הרחב והמהוקצע ביותר של מוצרים ושירותים שתוכלו להתקין ולהשתמש מבלי להסתבך, מבלי לבזבז זמן ומבלי לייצר לכם עבודה חסרת תועלת.

אנחנו מציעים מגוון רחב מאוד פתרונות מקצועיים, המותאמים עבור כל בעל אתר אינטרנט באשר הוא, לא משנה כמה נכסים דיגיטליים הוא מחזיק בידיו – אחד בודד, עשרות או מאות. כל חבילה נתפרת אצלנו למידות הנכונות וכוללת מענה לצרכים הספציפיים שלכם, אך כולן ללא יוצא מהכלל גם כוללת את מה שאנו רואים כדברים בסיסיים שכל בעל אתר זקוק לה: גישה לחומרה חזקה ואיתנה הכוללת כונני SSD מהירים במיוחד; ניטור ומעקב של צוות השירות שלנו כדי להבטיח הגנה מלאה לאתרכם; פאנל ניהול המאפשר לכם להתקין בנוחות ובקלות מערכות וורדפרס, גומלה וכו‘; תעודת SSL שאנו נותנים לכם במתנה וכן האפשרות לבחור את גרסאות ה-PHP באתר שלכם בעצמכם.

אלו אם כך 3 העקרונות הבסיסיים ביותר על פיהם אנו מפעילים את LowcHost ולאורם אנו מתנהלים מדי יום ביומו. מעל לכל, כפי שכבר אמרנו בהתחלה, “טוב מראה עיניים ממשמע אוזנייםאו במקרה הזה מהמילה הכתובה, ולכן אנחנו חוזרים ומזמינים אתכם להצטרף אלינו, לראות כיצד העקרונות האלו ממומשים הלכה למעשה ולהיווכח שיש כיסוי אמין ורציני בשטח לכל מילה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

שנה גודל גופן