חבילות אחסון אתרים Wordpress

ניתן להזמין אחסון אתר עם שטח אחסון ותעבורה בהתאמה אישית. צור קשר
הצטרף היום וחסוך מאות שקלים בשנה מבלי להתפשר על האיכות.

  • מפתחים מקצועיים

   10 אתרי וורדפרס

   200 חודש
   • 15GB אחסון SSD
   • עד 150,000 גולשים בחודש
   • הגנת WAF - פיירוול אפליקטיבי
   • WP SuperCache שיפור ביצועים
   • 10 דומיינים ומסדי נתונים
   • סביבת פיתוח - בלחיצת כפתור
   • הפעלה מיידית!
   •   מפתחים מתחילים

    3 אתרי וורדפרס

    90 חודש
    • 4.5GB אחסון SSD
    • עד 15,000 גולשים בחודש
    • הגנת WAF - פיירוול אפליקטיבי
    • WP SuperCache שיפור ביצועים
    • 3 דומיינים ומסדי נתונים
    • סביבת פיתוח - בלחיצת כפתור
    • הפעלה מיידית!

כל החבילות כוללות

סביבת פיתוח בקלות

סביבת הפיתוח ניתן לבחון עדכונים ושינויים בסביבה בטוחה , המערכת שלנו מאפשרת לכם לשכפל את האתר הקיים, לבצע את השינויים בסביבת הפיתוח האישית שיצרתם, ו"לדחוף" את העדכונים מסביבת פיתוח לאתר המקורי כאשר תהיו מוכנים לכך ובלחיצת כפתור פשוטה.

גיבויים יומיים

אנו מבצעים גיבוי אוטומטי יומי לכל האתרים מהשרת לגיבוי חיצוני ובטוח. בנוסף, ניתן לבצע שחזור קבצים או מסדי נתונים עד 15 ימים לאחור, באמצעות ממשק קל ואינטואטיבי.

כונני SSD

זלמהירות הקריאה והכתיבה של המידע יש השפעה ישירה על ביצועי אתר הוורדפרס שלכם. שרתינו משתמשים בכונני SSD מהירים ואיכותיים ובכך מאפשרים שיפורמשמעותי בביצועי האתר והשרת.

קאש SuperCache

הטמענו את WP SupreCache ברמת השרת, כל שעליכם לעשות הוא להתקין את התוסף WP SuperCache, ואנו ננהל זאת עבורכם כולל מטמון עמודים, מטמון מסדי נתונים ומטמון אובייקטים, ותפטור אתכם מהתעסקות וחיפוש מיותר אחרי תוספים לשיפור מהירות.

תעודת SSL בקליק

אנו מאפשרים התקנת תעודות SSL ללא הגבלה וללא עלות. באמצעות לחיצה פשוטה בפאנל הניהול תהפכו את אתרכם לבטוח הרבה יותר.

תמיכה טכנית 24/7

הכל נעשה במחשבה להקל על מפתחי ובוני אתרי וורדפרס, לכן אתם מקבלים פאנל ניהול רגיל כמו בכל אחסון עם כלים מיוחדים שיעזרו לכם לנהל את האתר ולחסוך זמן. אנו זמינים בכל שאלה 24/7 עם צוות תותחי וורדפרס.

Wordpress Toolkit

בעזרת הכלי המיוחד שלנו תוכל לאבטח את אתרך, להתקין אתרים חדשים בקלות, לבצע גיבויים ועדכונים לאתר הוורדפרס ולתוספים. כולל הגנה מובנית בשרת מפני PingBack ו- XMLRPC

דומיין והעברת האתר

בכל חבילה לשנה - דומיין מתנה. כמו כן אנו נעביר את האתר עבורכם, אך יש לנו גם כלי ייעודי להעברת אתרי וורדפרס מכל סוגי האחסון הקיימים בקלות ע"י הכנסת פרטים ובצורה אוטומטית.

למה כדאי לך לעבוד איתנו

internet

מהירות מדהימה

אנו משקיעים משאבים רבים בהתאמת תשתיות המחשוב שלנו כך שהאתרים שלכם יטענו במהירות וישפרו את חווית הלקוחות שלך.

internet

העברת האתר אלינו - עלינו!

אנו נעביר את אתרך עם כל התוכן, מסדי הנתונים, כתובות האימייל וכל ההגדרות הנוספות כך שלא תצטרך להתעסק עם דברים מיותרים - בשביל זה אתה משלם..

internet

אחסון על כונני SSD

אנו משתמשים בכונני SSD בגרסאות Datacenter לביצועים אופטימייל וזמני טעינה מינימאלים.

internet

מעקב אחר השרתים

כל השרתים מנוטרים 24/7 - 365 ימים בשנה על ידנו. אם מתגלה בעיה הטכנאים המנוסים שלנו זמינים ומתחילים לטפל בבעיה עד לפתרונה.

אבטחה

גיבוים כל יום
Comodo WAF
WP Security Scanner
Firewall

טכנולוגיות

PHP 7.0
MySQL
Apache + Nginx
WP SuperCache

מאפייני אחסון וורדפרס ייעודי

אחסון הוורדפרס הייעודי מבית LowcHost הוא הרבה יותר מאחסון אתרים, זהו כלי שיכול לשמש אתכם בוני ומפתחי האתרים לחסוך זמן ועל ידי כך להספיק יותר עבודה - או לנצל את הזמן לחופשה :)
למשל הצורך הבסיסי של בעלי ומפתחי אתרים לשכפל את האתר שלהם, עד היום היה עליהם לעשות זאת בסרבול של העתקת קבצים, מסדי נתונים ויצירת סאב דומיין. בעזרת פלטפורמת הניהול שלנו, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על "שכפול", והמערכת שלנו תפתח עבורכם סאב דומיין עם אתר זהה לאתר המקורי. לאחר שסיימתם לבצע את עדכוני הגרסא או שינויי העיצוב והתוכן הנדרשים - אתם מחליפים את האתר המקורי באתר שנמצא בסביבת הפיתוח - על ידי לחיצה פשוטה על "סנכרון".
חלק מהכלים שתוכלו להשתמש בהם גם בסביבת הפיתוח וגם על האתר המקורי הם: התקנת פלאגינים, ערכות נושא וביצוע אבטחה של האתר על ידי הרצת סקריפט שלנו לאבטחת האתר.

אנו גם תומכים בפרוטוקול HTTP2 אשר אמור לשפר את אבטחת האתר ומהירותו ומספקים תעודות SSL ללא עלות ובהתקנה פשוטה מפאנל האחסון.
ניתן לבצע מעבר פשוט וקל בין החבילות ישירות מאיזור הלקוחות ובצורה אוטומטית.
כל זאת בנוסף ליתרונות הרגילים של פאנל לאחסון אתרים הרגיל: ניהול תיבות דואר אלקטרוני, ניהול קבצים, ניהול מסדי נתונים, מתן גישה למשתמשים לחלק מהאתרים (למשל למקדם האתרים, ניתן להגדיר גישה מוגבלת), הגדרות WAF, PHP ושרת ה HTTP ועוד המון מאפיינים נוספים.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו היום וחסכו זמן וכסף!

לקוחות ממליצים

אפשרויות תשלום

פרטנרים רשמיים