אחסון אתרים וורדפרס

אחסון אתרים וורדפרס

אחסון אתרים WORDPRESS

וורדפרס (WordPress) הינה מערכת לניהול אתרי אינטרנט הכתובה בשפת PHP, משתמשת במסד נתונים MySQL ועובדת במיטבה על שרתי לינוקס. לואוקהוסט אחסון אתרים מספקת אחסון אתרי וורדפרס על שרתים בישראל ובארצות הברית לאלפי אתרי אינטרנט ישראלים. אנו מתמחים באחסון אתרי וורדפרס ויודעים לתת מענה לאתרים בכל גודל, החל מחבילות אחסון שיתופי ועד מערכות מרובות שרתים לאחסון אתרי וורדפרס גדולים במיוחד.

  • 1.
  • אחסון אתר וורדפרס בצורה מקצועית יעשה ברוב המקרים לאחר רכישת דומיין וקניית חבילת אחסון בחברת אחסון אתרים. גודל החבילה תלוי בכמות התמונות שרוצים להשתמש בהן ובכמות התנועה הצפויה באתר. למרבה המזל, נפח האחסון ונפח התעבורה הם בדרך כלל הפרמטרים שהכי קל לשנות, גם אם קיימת התחייבות לחבילה זולה יותר.

  • 2.
  • אתר המאוחסן בארץ בדרך כלל יעלה בצורה מהירה יותר לגולשים מישראל. לעומת זאת, אתר המתארח בחו”ל ופועל על וורדפרס, עשוי לעלות באיטיות מרגיזה בגלל המרחק בין השרת המרוחק וזמן התגובה שלו לארץ. הדבר משפיע לרעה לא רק על הגולשים, אלא גם על מנהל האתר שצריך לקבל גישה מהירה לפאנל הניהול, שלא להזכיר הורדה והתקנה של תוספים , אשר מתבצעת לעיתים על בסיס יום יומי. תכלס, זה לא משחק ילדים לנהל שרת אינטרנט שמחזיק אלפי אתרים, ובמיוחד שרתי לינוקס עבור אחסון אתרי וורדפרס.

   מחפש אחסון בטוח ואיכותי לאתרי וורדפרס? רק 10₪לחודש! כנס/י לפרטים!

  • 3.
  • מבחינת מערכת האדמיניסטרציה של השרת עצמו (cPanel וכו’), רצוי לבחור במערכת שמסוגלת להגן על ספריות ברמת השרת (תכונה שלעיתים נקראת .htaccess). אמנם סיסמה חזקה ועדכון יום יומי של גרסאות וורדפס אמורות למנוע את מרבית הפריצות, אך תמיד כדאי להגן על ספריות כגון wp_admin גם ברמת השרת, כך שתיווצר שכבת הגנה נוספת. המחמירים טוענים גם שרצוי וכדאי לשנות את שמות הספריות במערכת על מנת למנוע מבוטים אוטומטים להגיע אל הקבצים הרגישים באתר.

 • 4.
 • כל דבר שאנו עושים, מתקינים או בונים נעשה קודם כל מתוך מחשבה על אבטחת מידע. אנו מחזיקים שרתים בישראל ונותנים שירות לקהל ישראלי. זה אומר שברירת המחדל שלנו זה לתת שירות תחת אש. השרתים מותקפים על בסיס יומי, האקרים מפעילים רובוטים המחפשים אתרים קלים לפריצה תחת סיומות .il, אתרים בעברית ואתרים הקשורים לישראל. בהתאם לזאת, לואוקהוסט אחסון אתרים נערכה לספק שירות תוך שימת דגש מקסימאלי על אבטחת מידע, הלך ממיקום השרתים (חוות מתקדמות כמו בב״ל, נטויז׳ן, SoftLayer), בחירת ציוד תקשורת ואבטחה מתקדם (Cisco, Fortinet) ותשתית ענן הטובה בעולם – VMware. שרתי הלינוקס שלנו כוללים מערכות IDS/WAF ומספקות הגנה עבור אתרי קוד פתוח כגון וורדפרס, ג׳ומלה, דרופל ואחרים על ידי מערכת חוקים (mod_security) ופיירוול אפליקטיבי (csf, cphulkd). יחד עם תחזוקה טובה של האתר שלך על ידי מנהל אתר מדופלם, אנו מבטיחים לך שירות בטוח ומוגן ב-לואוקהוסט אחסון אתרים!

Leave a Reply

Your email address will not be published.