cloudvps 300x157 - שרתים וירטואלים

שרת וירטואלי פרטי בענן

שרת VPS מתאים במיוחד לבעלי אתרים וחנויות וירטואליות: איכותי, אמין ומאובטח. מתאים ביותר לבעלי עסקים קטנים, בעלי אפליקציות ומי שזקוק לשטח אחסון וקוסטומיזציה רבה יותר מהזמין באחסון שיתופי.

הענן הכי מהיר ואיכותי בישראל

אצלנו תקבלו פלטפורמה נוחה, גמישה ואמינה בפריסה גלובלית

vps features1 - שרתים וירטואלים

מערכי אחסון SSD

אפשרו ליישומים ומסדי הנתונים שלכם מערכי אחסון מהירים במיוחד עם זמני תגובה מידיים ובלי צווארי בקבוק של !IO

vps features2 - שרתים וירטואלים

המעבדים הכי מהירים של Intel מדגמי Xeon E5 v4

אצלנו תספקו לשרתים שלכם את המעבדים המתקדמים ביותר בשוק, המעניקים עד 300% יותר כוח עיבוד עבור כל יחידת מעבד.

vps features3 - שרתים וירטואלים

עד 20 מעבדים ו-256GB זיכרון פנימי לכל שרת

בשרתים הוירטואלים בענן של לואקוסט פוטנציאל הצמיחה שלכם אדיר! דרך השימוש במערכת ניהול השרת הווירטואלי שלנו, תוכלו להתחיל בקטן ולצמוח במקביל לגדילת העסק בקלי קלות.

vps features4 - שרתים וירטואלים

תמיכה טכנית 24/7

מרכז הNOC שלנו פעיל מסביב לשעון ומספק תמיכה מבעד למייל באמצעות נציג מקצועי ומנוסה.

בחר מפרט והקם שרת בשניות בודדות בלבד!

התחל עם שרת קטן והגדל את המשאבים בהתאם לצורך

לרציניים בלבד

₪586/חודש

 • x4 מעבד Intel E5 @ 2.6GHz
 • 6GB זיכרון
 • 200GB אחסון SSD
 • 4TB תעבורה
 • 14 מיקומים – מיקום השרת
 • הפעלה מיידית!

VPS אלופים

₪351/חודש

 • x2 מעבד Intel E5 @ 2.6GHz
 • 4GB זיכרון
 • 100GB אחסון SSD
 • 4TB תעבורה
 • 14 מיקומים – מיקום השרת
 • הפעלה מיידית!

VPS מתקדמים

₪136/חודש

 • x1 מעבד Intel E5 @ 2.6GHz
 • 2GB זיכרון
 • 40GB אחסון SSD
 • 4TB תעבורה
 • 14 מיקומים – מיקום השרת
 • הפעלה מיידית!

VPS מתחילים

₪71/חודש

 • x1 מעבד Intel E5 @ 2.6GHz
 • 1GB זיכרון
 • 20GB אחסון SSD
 • 4TB תעבורה
 • 14 מיקומים – מיקום השרת
 • הפעלה מיידית!

פריסה עולמית

אנו עובדים עם 10 חוות שרתים ב-4 יבשות המאפשרות לנו הגעה לזמינות יוצאת דופן וביצועים אידאליים.

גמישות בפעולה ובניהול
השרתים הווירטואליים שלנו מאפשרים מגוון פעולות בלחיצת כפתור פשוטה: ניתוב עומסים, הפעלת חומות אש, הקמת רשתות פרטיות ועוד. בנוסף, ניתן להריץ על גביהן את כל הגרסאות הקיימות של מערכות ההפעלה Windows ו-Linux (סך הכול יותר מ-100 סוגים שונים!). רוצים להתרחב? אין שום בעיה, המערכת שלנו מאפשרת גדילה במאות שרתים תוך שניות בודדות בלבד!

אמינות יוצאת דופן
התשתית שלנו בנויה מבסיסה על מנת לאפשר שימוש בסביבת ייצור מבצעית ללא כל נקודות כשל. אנו מבטיחים 99.9% זמינות בכל עת!

שאלות נפוצות

כיצד ניתן להשוות בין ספקי שירות?

קיימים ספקי שרתים וירטואליים ומחשוב ענן רבים בעולם. מטבע הדברים, לא כולם שווים ברמת השירות והמוצר שהם מספקים. ההבדל ניכר בעיקר ברמת החומרה והשירותים הנוספים שכל אחד מן הספקים מציע. לכן חשוב ביותר להבין לעומק מה הם ההבדלים ביניהם. נתונים אלה באים לידי ביטוי באופן משמעותי הן ברמת הביצועים והן ברמת האמינות של השרת והתשתית כולה. להלן מספר פרמטרים חשובים המאפיינים את התשתית שלנו שמומלץ לבדוק גם מול ספקי השירותים האחרים:

מעבדים:

כל השרתים מבוססים על מעבדי אינטל Xeon לשרתים מסדרת E5 2600v2  בקצב של 2.66 ג’יגה הרץ או יותר, שהם המעבדים המהירים ביותר הזמינים בשוק היום. פירוש הדבר הוא שבמהירות שעון נתונה, ביצועי המערכת שלנו גבוהים בלפחות 30%-80% או יותר מאלה של ספקים אחרים.

אכסון/כוננים קשיחים:

מערכת האכסון מבוססת על כונני SSD המסודרים באשכולות של מערכים RAID. קונפיגורציה זו של מערכים מאפשרת לשרת שלך להריץ כל אפליקציה יישומית כגון SQL, Oracle, Exchange או כל אפליקציה אחרת הדורשת משאבי I/O גבוהים.

משאבים יעודים:

הגורם החשוב ביותר אותו יש לשקול הוא המשאבים שמוקצים לשרת. אנו מתחייבים באופן חד משמעי שהמשאבים המיועדים לך יוקצו לשימושך הבלעדי בלבד.

למשל, אם תזמין עוצמת מעבד כפול ליבה, הוא יוקצה לשימושך הבלעדי בכל עת, ולא תצטרך להתחלק בו עם אחרים. עקרון זה תקף גם לגבי RAM ומשאבי אכסון.

השרתים שלנו מתפקדים גם כשרתים יעודים ברמת מערכת ההפעלה. באפשרותכם להתקין כל מערכת הפעלה, ולהתחבר באמצעות RDP או SSH ישירות לשרת, או אפילו ליצור מחיצות או לפרמט את הכונן הקשיח.

החומרה:

כל מערכת התשתית מיוצרת ע”י יצרני חומרה Tier-1 המובילים בעולם, כיוון שאיננו מוכנים להתפשר על איכות החומרה בשום צורה. בנוסף, לכל השרתים ישנה אספקת מתח, כוננים קשיחים, מעבדים וזיכרון עם יתירות של N+1 לפחות. במקרה של כשל באחד הרכיבים הללו, המערכת לא תיפול, והשרת או האפליקציה שלכם ימשיכו לפעול ללא הפרעה.

משאבים בהתאמה אישית:

טופס הזמנת מפרט השרת של LowcHost מאפשר לך לבחור את הקונפיגורציה המדויקת אשר לה אתם זקוקים. זאת בניגוד לרוב הספקים שמכריחים לבחור חבילות קבועות אשר לעיתים קרובות מכילות אופציות להן אינכם זקוקים, וגורמות לכם לבזבוז כספים מיותרים על תכונות בהן אינכם משתמשים.

לסיכום, אלה השאלות אותן צריך לשאול לפני השוואת המערכת שלנו לזו של ספקי שרות אחרות:

 1. על איזה מעבדים רצה המערכת שלהם?
 2. באיזה מערכת אכסון הם משתמשים? האם ב-SAS או ב-SATA?
 3. מהי המהירות של מערכת האכסון?
 4. מי היצרן של מערכות השרתים?
 5. לאיזה ממרכיבי השרת יש יתירות? אספקת החשמל? כוננים קשיחים?
 6. האם אני יכול לשדרג ולהתאים אישית כל פרמטר בשרת?
 7. באיזה סביבת וירטואליזציה הם משתמשים?

יזציה הם משתמשים?

האם אוכל לשדרג את השרת שלי?

תוכלו לשנות כל פרמטר של השרת בכל עת ובכל אופן שתרצו (שדרוג או שנמוך). עליכם רק ליצור קשר עם צוות השרות והם יפעילו את הקונפיגורציה החדשה בתוך דקות ספורות.

האם אתם גובים עלות הקמה?

הקמת השירותים מתבצעת ללא כל תשלום.

מה רוחב הפס והתעבורה החודשית הדרושים לי?

LowcHost מציעה חבילות תעבורה חודשיות של 4000GB.

תעבורה חודשית היא מדידת סך כל הנתונים העוברים בכרטיס רשת של השרת. משמע, אם בוצעה העברת נתונים של 1MB או גולש הוריד קובץ מהשרת בגודל של 1MB, נפח תעבורה זה מתווסף לתעבורה החודשית. במידה והורידו 1000 פעמים קובץ בגודל של 1MB, נפח התעבורה החודשי של השרת הוא 1000MB (או 1GB). ב- 1 לכל חודש מונה התעבורה החודשית מתאפס.

תעבורה על בסיס רוחב פס הינה הקצאת רוחב הפס שהשרת מחובר אליו לאינטרנט. משמע, שרת המחובר מרוחב פס של 50 מגה-ביט לא יוכל להעביר נתונים/קבצים ברוחב פס מעבר להקצאה שלו. חבילות על בסיס רוחב פס אינן מוגבלות מבחינת סך התעבורה החודשית (Unmetered Bandwidth).

החבילה הבסיסית הכוללת 4000GB תעבורה חודשית ומספיקה ל-80 אחוז מהאפליקציות ואתרי האינטרנט. סטטיסטית, אתרים של עד 5000 גולשים ייחודיים ביום אינם צורכים יותר מ- 200GB-300GB תעבורה חודשית. חשוב לציין, שבנושא זה יש לבחון כל מקרה לגופו ואין להתייחס לנתון זה כמדד קבוע.

מהם CPU Cores?

לכל שרת ישנו מעבד שתפקידו לבצע את פקודותיו. LowcHost יכולה לספק שרת עם מעבד של עד 20 ליבות הפועלות במקביל כדי להאיץ את ביצועיו.

מה זה Managed VPS?

Managed Hosting (אחסון מנוהל) הוא שירות תמיכה טכנית עבור מערכת ההפעלה של השרת. השירות כולל פתרון של בעיות הנוגעות למערכת ההפעלה של השרת ולשירותי הליבה שלו כגון: שירותי ווב (IIS), אימייל, DNS, פיירוול, Active Directory, עדכונים, שדרוגי תוכנה ועוד. אם אין לכם מנהל מערכת שבאפשרותו לספק שירותים אלה, מומלץ ביותר לרכוש שירות זה.

שאלות?

נשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות ולהציע פתרונות לבעיות

partner cpanel dark - שרתים וירטואלים
cloudlinux e1527899252698 - שרתים וירטואלים
partner intel dark - שרתים וירטואלים
שנה גודל גופן