שאלות נפוצות

 • אחסון אתרים

 • מהו אחסון אתרים ללא הגבלה ?

  אחסון אתרים ללא הגבלה היא הגדרה כוללת לחבילת אחסון אתרים ללא הגבלת משאבים. בפועל אצל כל ספק יש ויש תנאים מגבילים שהרי לא הגיוני לתת משאבים בלתי מוגבלים בסכום זעום. בלואוקהוסט לקחנו את השירות לכיוון הפרקטי והנדרש של סוג אחסון זה, כאשר האחסון הוא ללא הגבלת דומיינים סוג שירות המתאים למפתחי אתרים או לכאלה שסך כל הפעילות של כל האתרים הוא כמו אתר פעיל אחד.

 • באילו הפצות לינוקס לואוקהוסט משתמשת?

  כל השרתים השיתופיים של לואוקהוסט מותקנים עם מערכת ההפעלה Cloud Linux. הפצה זו מיועדת לתחום ההוסטינג במיוחד וממשק הניהול cPanel עובד בתאימות מלאה מול מערכת ההפעלה ומאפשר מספר יכולות מיוחדיות כמו שיטת cageFS לבידוד חשבונות וכן ריבוי גרסאות PHP הניתנות להגדרה מתוך ממשק ה-cPanel
  .

 • איזה ממשק ניהול ניתן ללקוחות על שרתי לינוקס בלואוקהוסט?

  לואוקהוסט מעניקה ללקוחותיה את ממשק הניהול המוביל בעולם לניהול שרתי אחסון מבוססי לינוקס – cPanel. אנו עובדים עם חברת cPanel בישראל ומכירים את הפאנל כבר יותר מעשור. ניתן לקבל גם שרתים וירטואלים עם ממשק cPanel/WHM מלא.

 • האם לואוקהוסט מספקת כלים להתקנת אפליקציות קוד פתוח?

  אנו מספקים את מנהל ההתקנות Softaculous אשר מאפשר התקנה ועדכונים של כ-380 אפליקציות קוד פתוח, בין היתר WordPress, Joomla, Drupal, Magetoo. ההתקנות איכותיות ומאובטחות, הרבה יותר טוב מהתקנות רבות ידניות שראינו במהלך הדרך.

 • איך מתחברים לשרתי הלינוקס בלואוקהוסט?

  לשרתים השיתופיים מתחברים באמצעות FTP וממשק ניהול cPanel, אשר כולל בין היתר מנהל קבצים מרשים – File Manager.

 • האם קיימת התאמה מלאה לאפליקציות נפוצות כמו וורדפרס/ג’ומלה?

  בהחלט! ניתן להתקין ולנהל התקנות וורדפרס, ג’ומלה ועוד הרבה מאוד מערכות תוכן על גבי שרתים בלואוקהוסט. התאימות למערכות אלה מלאה וניתן לעדכן אותן ללא בעיה מתוך ממשקי הניהול שלהם.

 • איזו מערכת הגנה יש על השרת?

  על שרתי הלינוקס יש מבחר מנגנוני אבטחה. אחד מהם הוא mod_security, אשר מוכר יותר כ- application firewall. התוכנה בודקת את כל מה ששרת ה-Apache מקבל ושולח, על מנת לזהות מרכיבי התקפה, SQL Injections, Cross Sites Scripting ופעולות לא רגילות בשרת. המודול עובד ביחד עם פיירוול CSF אשר מותקן גם, וחוסם כתובות IP אשר mod_security מחשיב כמזיקות וכן מנהל מערכת חוקים נוספת משלו, שעוצרת בין היתר התקפות DDos אפליקטיביות, סריקת פורטים ועוד מבחר בדיקות חשובות.

 • קיבלתי שגיאה 403/404 מעמוד באתר שלי, מה לעשות?

  קודם כל להפעיל את לוג השגיאות מתוך ממשק ה-cPanel, הלא הוא error_log המפורסם. לאחר מכן נא לבדוק את הלוג ולגלות את השגיאה האמיתית (הרשאה, קובץ לא נמצא וכו.) במקרה והודעת השגיאה קשורה למודול האבטחה mod_security נא לפתוח קריאת שירות לתמיכה עם ההודעה המלאה ואנו נטפל בזה.

 • האם ניתן להשתמש ב- mod_rewrite וקבצי .htaccess בשרת שלי?

  כמובן! אנו מאפשרים שימוש מלא במודול mod_rewrite של apache וכן פעולות נוספות הניתנות לביצוע מתוך קבצי .htaccess כגון טיפול בשגיאות מותאמות אישית, הגנת תיקיות וכו.

 • האם ניתן להשתמש ב- mod_rewrite וקבצי .htaccess בשרת שלי?

  כמובן! אנו מאפשרים שימוש מלא במודול mod_rewrite של apache וכן פעולות נוספות הניתנות לביצוע מתוך קבצי .htaccess כגון טיפול בשגיאות מותאמות אישית, הגנת תיקיות וכו.

 • מתי אפשר להתחיל להשתמש בשטח האחסון ?

  שימוש בשטח האחסון הוא כמעט מיידי. לאחר הזמנת שטח האחסון צוות התפעול יקים את החבילה ופרטי גישה ישלחו ללקוח אשר יתחיל להעלות את הקבצים הרלוונטים לשטח אשר הוקצה עבורו.

 • איך מקשרים בין דומיין לשטח אחסון ?

  במידה שהדומיין נרכש מחברה אחרת, עליכם לדאוג כי או החברה תפנה את הכתובות ה DNS של הדומיין, לחוות השרתים של LowcHost בכדי שגולשים אשר יקלידו את כתובת האתר שלכם, אכן יגיעו לאתר שלכם. במידה שהדומיין נרכש מאיתנו, אנו נפעל עבורכם בכדי לקשר בין שם הדומיין ושטח האחסון ולדאוג כי הגולשים יגיעו לאתר שלכם.


סגור

שנה גודל גופן