שירותים נוספים

גיבוי שבועי X 20

שמור את הגיבויים שלך ב20 שבועות על גבי השרתים המרוחקים שלנו, ובצע שחזור בכל רגע ללא מאמץ בצורה עצמאית.

העברת/העלאת אתר לחבילת אחסון קיימת

יש לך כבר חבילת אחסון? כבר העברנו לך אתר בחינם?
אם ברצונך להעביר אתרים נוספים לתוך החבילה או להעלות אתרים נוספים ואינך יודע כיצד או מתעצל, זה המקום.

אופטימיזציה לאתר וורדפרס

האתר שלך עובד לאט ולא משנה באיזה אחסון אתה?
הגעת למקום הנכון, שירותי אופטימיזציה לאתר וורדפרס לשיפור זמני טעינה וזמני תצוגה של האתר כמו גם העלאת ציון האתר ב YSlow.co.il ו- Google Page Speed.
לא שיפרנו מהירות? קבל החזר כספי מלא!

ניהול מלא של אתר וורדפרס

עדכוני מערכת / עדכוני פלאגינים / אבטחה / אופטימיזציה / הזנת תכנים ותמיכה לאורך כל הדרך, כל הזמן.

תמיכה מורחבת לאתרי וורדפרס

אנו מספקים לכלל לקוחותינו שירות תמיכה ללא עלות, תמיכה זאת כוללת הסברים על cPanel, כיצד לתפעל אותו ופתרון בעיות הנובאות מהשרת עצמו.

אולם לעיתים קרובות ישנן בעיות ותקלות שנגרמות כתוצאה מאתרים ש"התקלקלו", למשל תוספים לא מעודכנים, או דווקא להפך, כאשר ניסית לשדרג גרסא הכל התחרבש. ועוד מיגוון סיבות מגוונות למה אתר וורדפרס יכול להתקלקל ללא שום קשר לשרת האחסון בו הוא נמצא.

אנו ב LowcHost מציעים תמיכה מורחבת בדיוק למצבים כאלו, התשלום הוא על בסיס חודשי, כאשר אנו נדאג לבצע עדכונים ולתקן בעיות שצצות בשוטף.

השירות אינו כולל הזנת תכנים, שיפוצים או שינויים במנה האתר או כל עבודה תכנותית או עיצובית (למעוניינים בשירות כזה ניתן לקחת "ניהול אתר וורדפרס" אשר כולל את כל מה שחבילת "תמיכה מורחבת" כוללת בנוסף להזנת תכנים שיפוצים ושיניים באתר - בכמות מוגבלת כמובן, זהו לא שירות של בניית אתרים אלא ניהול האתר ודאגה שהכל יתנהל תקין בלי שתדאג).
שים לב, זהו אינו שירות של לימוד בניית אתרי וורדפרס או קורס הסברה על וורדפרס, כאשר צצה תקלה בתחום אחריותנו כחלק מחבילה זו אנו מטפלים בה.